FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 3981402
nr 398 1402
CHAIRS
Lenght: ()
2 st, Rokokostil Omaka [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 850
Monday February 27 2006
at 16:00:00
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr